פרויקט המיעוטים

קבוצת המיעוטים במילואימניקים בחזית נוסדה מתוך הבנה כי עלינו לעבוד בשיתוף פעולה מלא, אנו החיים על אדמת הארץ הזו ושמדינת ישראל יקרה לנו. דרך הקבוצה אנו לומדים על חיי בני המיעוטים פה במדינת ישראל, ומעניקים להם פלטפורמה לספר את סיפורם האישי וכן חוויותיהם מהשירות הצבאי/לאומי, ולהציג את נקודת המבט שלהם על החיים בישראל.

רקע על הפרויקט

בשנים האחרונות, אנו עדים לשינוי מגמה משמעותי בכל הנוגע למיעוטים השונים החיים במדינת ישראל. דבר זה מתבטא בין היתר בעלייה בכמות הערבים–ישראלים, נוצרים, מוסלמים ודרוזים, אשר בוחרים להדגיש את זהותם הישראלית. אם עד לאחרונה בקרב המיעוטים בישראל, רבים נמנעו מלהביע את התמיכה שלהם בישראל באופן גלוי, מחשש לחייהם, הרי שהמציאות הגיאו פוליטית מסביב מאפשרת למצב זה להשתנות.

למה בנינו את הקבוצה הזו?

קבוצת המיעוטים במילואימניקים בחזית נוסדה בשנת 2017 מתוך הבנה כי עלינו לעבוד בשיתוף פעולה מלא, אנו החיים על אדמת הארץ הזו ושמדינת ישראל יקרה לנו. דרך הקבוצה אנו לומדים על חיי בני המיעוטים פה במדינת ישראל, ומעניקים להם פלטפורמה לספר את סיפורם האישי וכן חוויותיהם מהשירות הצבאי/לאומי, ולהציג את נקודת המבט שלהם על החיים בישראל. הרצון שלנו לגייס את הפעילים הצעירים והאמיצים הללו, נבע מההבנה שהם התשובה הטובה ביותר לטענות המניפולטיביות והשקריות של ארגוני החרם השונים. תחת האצטלה של ארגוני זכויות אדם, ארגונים אלה מנצלים בצורה צינית את בני המיעוטים בישראל כדי להתנגח ולתקוף את מדינת ישראל. הארגונים הללו בדו מציאות ובה ישראל מדכאת ומפלה את בני המיעוטים החיים בתוכה. הפעילים מפריכים בסיפורי חייהם את השקרים הללו.

קצת על תכנית הפרויקט

במסגרת פרויקט המיעוטים אנו פותחים הכשרה ראשונה מסוגה לישראלים בני מיעוטים הרוצים לקחת חלק פעיל בהגנה על המדינה בשדה הדיפלומטי. במסגרת התוכנית נלמד עם טובי המרצים, עובדות וזוויות שונות בנוגע למדינת ישראל וכן נלמד ונתרגל איך להציג את הדברים בצורה מקצועית. רוצים להצטרף? צרו איתנו קשר.

The Minorities Project Videos

The Minorities Project in the Press

Together, we can  beat the lies.

הרשמה לקבוצת גדעון